Liikmete nimekiri

Ettevõte (19)
Esindaja Kodulehekülg Majandustegevuse registri number
ASAP Travel OÜ Urve Künnapu http://www.asaptravel.ee  TRE000571
Baltic Travel Reisid OÜ Anneli Kivi http://www.baltictravel.ee  TRE000328
Diamond Travel OÜ Monika Kannelmäe http://www.diamondtravel.ee  TRE000342
Ekspressreisid Tartu OÜ Aino Kaljusaar http://www.expressreisid.ee  TRE000041
Fantaasia Reisid OÜ Silvi Kruusenvald http://www.fantaasiareisid.ee  TRE000263
Fortest Reisid OÜ Piret Neitsov http://www.fortestreisid.ee  TRE000080
Gondvana Reisid OÜ Madli Kurme http://www.gondvana.ee  TRE000105
IDEEpluss OÜ (ABC Reisid) Argo Taur http://www.abcreisid.com  TRE000449
MeieReisid OÜ Eike Kaljus http://www.meiereisid.eu  TRE000560
Nordland Travel OÜ Helen Noorkõiv http://www.nordlandtravel.ee  TRE000410
Partner Reisid OÜ Ruth Kurve http://www.partnerreisid.ee  TRE000067
Päikesereisid OÜ Egle Taurus http://www.sunshine.ee  TRE000208
Reisihunt OÜ Marvin Veeroja http://www.reisihunt.ee  
Rio Reisid OÜ Jekaterina Meinert http://www.rioreisid.ee  TRE000633
Season Travel OÜ Mae Kuldva http://www.season.ee  
Sunrise Travel OÜ Kerli Mätas http://www.sunrisetravel.ee  TRE000696
Travelhit OÜ See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. http://travelhit.ee/  
Travel1 OÜ See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. https://www.travelone.ee/  
Yolotravel Agency OÜ Teele Paalme https://yolotravel.ee/  

 

Toetajaliikmed

Ettevõte (1)
Esindaja Kodulehekülg Majandustegevuse registri number
Ka & Ka Projekt OÜ (LiveHouse Reisid) Katrin Koosa http://reisid.livehouse.ee TRE000527

 

 

Copyright © 2020  MTÜ Reisibüroode Lliit.
Kõik õigused on kaitstud