Hea reisihuviline ja kolleeg!

 Meil on hea meel, et oled jõudnud Reisibüroode Liidu kodulehele.

MTÜ Reisibüroode Liit loodi 22. septembril 2010 aaastal. Liidu liikmeskond on asutamisest alates kasvanud 19 ettevõtteni, koosnedes hetkel vaid Eesti kapitalil põhinevatest firmadest. Liidu loomise üheks peamiseks põhjuseks oli vajadus hoida reisijate usaldust väikeste ja keskmise suurusega reisibüroode suhtes, tõestada väikereisiettevõtete elujõulisust ning tugevdada omavahelist koostööd. Kuigi Liidu liikmed on kõik eraldi tegutsevad äriettevõtted, on leitud hea tahe olulise informatsiooni vahetamiseks, kompetentside jagamiseks ning probleemidele lahenduste leidmiseks läbi ühiste tegevuste.

MTÜ Reisibüroode Liidu eesmärgiks on ühendada Eesti reisibüroosid ja reisikorraldajaid, edendada turismitöötajate koostöövalmidust, laiendada ametialaseid oskusi ja parandada tööeetikat, samuti kaitsta meie ühiseid huve ja kasvatada turismitöötajate hulgas ühtekuuluvustunnet.

Eesti turismimaastikul on viimased paar aastat olnud väga tormilised – tulvaveed Madeiral, Islandi tuhapilv ja Egiptuse ülestõus muutsid meie suhtumist juba niivõrd igapäevaseks saanud reisimisest. Tõsised vead mitmete pankrotti läinud või üleöö uksed sulgenud reisifirmade juhtimises tõid tugevalt esile turismitööstuse eripära: ühe reisi tellimine on kogemuse ja elamuse müümine – miski, mida ei saa tasku panna, tehing, mille toimumise eelduseks on usaldus.

Oleme korraldanud mitmeid infopäevi koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja Tarbijakaitseametiga. Esimest korda oli MTÜ Reisibüroode Liit esindatud turismimessil Tourest 2011.

Alates oktoobrist 2020 oleme ka Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsiooni liige

EVEA logo raamita

 

 

 Reisimine – see on ju imelihtne!

Copyright © 2020  MTÜ Reisibüroode Lliit.
Kõik õigused on kaitstud