Liikmete nimekiri

Ettevõte (24)
Esindaja Kodulehekülg Majandustegevuse registri number
Albamare OÜ Irina Konstantinova http://www.albamare.ee  TRE000653
Alfa-Tour OÜ Victoria Kalinyak http://www.alfatour.ee  TRE000128
ASAP Travel OÜ Urve Künnapu http://www.asaptravel.ee  TRE000571
Baltic Travel Reisid OÜ Anneli Kivi http://www.baltictravel.ee  TRE000328
Diamond Travel OÜ Monika Kannelmäe http://www.diamondtravel.ee  TRE000342
Ekspressreisid Tartu OÜ Aino Kaljusaar http://www.expressreisid.ee  TRE000041
EST-Reisid OÜ Vambola Samuel http://www.estreisid.ee  TRE000104
Fantaasia Reisid OÜ Silvi Kruusenvald http://www.fantaasiareisid.ee  TRE000263
Fortest Reisid OÜ Piret Neitsov http://www.fortestreisid.ee  TRE000080
Gondvana Reisid OÜ Madli Kurme http://www.gondvana.ee  TRE000105
IDEEpluss OÜ (ABC Reisid) Argo Taur http://www.abcreisid.com  TRE000449
MeieReisid OÜ Eike Kaljus http://www.meiereisid.eu  TRE000560
Nordland Travel OÜ Helen Noorkõiv http://www.nordlandtravel.ee  TRE000410
Partner Reisid OÜ Ruth Kurve http://www.partnerreisid.ee  TRE000067
Perereisid OÜ Edda-Merike Pelt http://www.perereisid.ee  TRE000093
Päikesereisid OÜ Egle Taurus http://www.sunshine.ee  TRE000208
ReisiGuru OÜ Himot-Märt Ilus https://www.reisiguru.ee  TRE000786
Rio Reisid OÜ Jekaterina Meinert http://www.rioreisid.ee  TRE000633
Season Travel OÜ Mae Kask http://www.season.ee  
Sinu Reisibüroo AB Matkapunkt Traveltop OÜ Monica Unt http://www.matkapunkt.ee  TRE000071
Stern Reisid OÜ Kadi Saaremets http://www.sternreisid.ee  TRE000445
Sunrise Travel OÜ Kerli Mätas http://www.sunrisetravel.ee  TRE000696
Tour Operator OÜ Marvin Veeroja http://www.reisitellimused.com  TRE000780
UpTravel OÜ Maret Nemvalts http://www.uptravel.ee  TRE000611

 

Toetajaliikmed

Ettevõte (3)
Esindaja Kodulehekülg Majandustegevuse registri number
Absolut Travel OÜ Helbe Ruben    
Ka & Ka Projekt OÜ (LiveHouse Reisid) Katrin Koosa http://reisid.livehouse.ee TRE000527
Tanareisid OÜ Aare Ind    

 

 

Copyright © 2013 MTÜ Reisibüroode Lliit.
Kõik õigused on kaitstud